چهارشنبه 23 آبان 1397 -
برگزاری سومین جشنواره خیابان در دست بچه هاست

برگزاری سومین جشنواره خیابان در دست بچه هاست


معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ تهران از برگزاری جشنواره خیابان در دست بچه ها، خبرداد و گفت: منطقه ۱۰ در روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه با برگزاری این جشنواره به پیشواز میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود (عج) می رود.

calendar
تاریخ : 1397/02/08 - 20:32

به گزارش قسم، امیر قاسمی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ تهران ضمن تبریک میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) از برگزاری سومین جشنواره خیابان در دست بچه هاست، خبر داد و گفت: تجربه موفق برگزاری دو برنامه گذشته "خیابان در دست بچه ها" و استقبال شهروندان برای استمرار این برنامه؛ برای سومین بار این برنامه با عنوان "جشن بزرگ انتظار"به مناسبت اعیاد شعبانیه برگزار می شود.
وی در ادامه بیان کرد: جشنواره خیابان در دست بچه‌ها با هدف قرار دادن خیابان در اختیار کودکان می باشد تا بدون تذکرهای پدر و مادر و ناراحتی همسایه ها یک روز شاد و به یاد ماندنی را در فضای باز در کنار هم تجربه کنند.
امیر قاسمی افزود: تمامی وسایل بازی در خیابان قزوین و بنکدار تعبیه شده تا بچه‌ها با آزادی انتخاب به بازی های مورد علاقه خود بپردازند و هیجاناتی را که در آپارتمان‌های قوطی‌کبریتی در وجودشان سرکوب شده است را تخلیه کنند تا ضمن بازی تمرینی برای شکل گیری روابط اجتماعی و ایجاد روحیه تعامل و همبستگی در آنها باشد.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ در پایان ضمن دعوت از شهروندان به همراه کودکان خود برای حضور در این ویژه برنامه شاد و مفرح گفت: سومین جشنواره خیابان در دست بچه ها در روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در خیابان قزوین، خیابان بنکدار برگزار می شود. 

مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
ملیحه
1397/06/19 - 10:35
خداقوت