جمعه 02 فروردين 1398 -
ملت ایران با الگوگیری از روحیه ایثار دهه اول انقلاب، اقتصاد مقاومتی را محقق سازد
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

ملت ایران با الگوگیری از روحیه ایثار دهه اول انقلاب، اقتصاد مقاومتی را محقق سازد


جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: اقتصاد مقاومتی بازگشت به دهه اول انقلاب و روحیه ایثار، قناعت و تکیه بر توانمندی‌های داخلی است.

calendar
تاریخ : 1393/11/25 - 11:16
source
منبع : بسیج پرس

 به گزارش قسم به نقل از بسیج پرس؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن توسط ملت ایران اظهار داشت: خداوند را بابت امتی بی‌نظیر شکر گذار هستیم که نمونه آن را در هیچ یک از ملت‌های جهان سراغ نداریم.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به دشمنی‌های استکبار علیه ملت ایران افزود: سال‌های متمادی است که استکبار تلاش می‌کند و فشار می‌آورد تا به زعم خویش امت را از نظام و رهبری جدا کند و آن‌ها را آسیب پذیر کند و تلاش‌های گستره‌ای را در همین رابطه اعم از تحریم و جنگ فرهنگی و روانی انجام داده است.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی با تاکید بر ایستادگی و مقاومت ستودنی ملت ایران در برابر جبهه استکبار بیان کرد: این امت مانند همیشه سختی هارا تحمل می‌کند و می‌داند که همه این سختی‌ها و مشکلات زیر سر استکبار است و برهمین اساس تنفر خویش را اعلام می‌کند.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به حضور بی‌نظیر ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال عنوان کرد: امسال بار دیگر یک معجزه اتفاق افتاد و عنایت الهی بود که امت را به اقیانوس بزرگی تبدیل کرد تا آن کسانی که می‌خواهند اراده خویش را به ملت ایران تحمیل کنند ببینند این ملت جبهه خودی را گم نکرده است و جبهه استکبار را می‌شناسد ودر برابر آن ایستادگی دارد.

وی تصریح کرد: ملت ما براساس وعده‌ای که چند روز پیش از راهپیمایی مقام معظم رهبری دادند حضور چشم‌گیری داشتند، استکبار از بین رفتنی است و ملت ما ایستاده است تا مرگ تدریجی استکبار را رقم بزند.
جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: راهپیمایی امسال علاوه بر اینکه کمیت آن نسبت به سال‌های پیش بهتر بود اما آن بعد ویژه‌ای که داشت کیفیت راهپیمایی بود، امسال فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و انزجار و تنفر ملت از استکبار بسیار پررنگ‌تر و عمیق تربود که مبتنی بر یک بصیرت واقع بینانه است.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی گفت: ملت ایران جبهه را گم نگرده است و می‌داند در برابر گرگ وحشی و خطرناک استکبار نباید کوتاه بیاید وبه اوباما ثابت کردند که ندای این امت هیهات من الذله که از امام حسین (ع) یاد گرفته است، ملت ایران همه مشکلات را تحمل می‌کند اما ذلت را نمی‌پذیرد.

وی با تاکید بر قاطعیت کشور ایران در برابر گروه مذاکره کننده غربی بیان کرد: مسئولان باید با اقتدار و قاطعیت به مذاکره با گروه غربی بپردازند و مانند حرف نهایی که مقام معظم رهبری فرمودند به طرف مذاکره کننده بگویند که یا توافقی را انجام دهید که حقوق ملت ما را تامین کند و یا کار را تمام کنید چون ما تمدید مذاکرات و مرحله‌ای شدن آن را نمی‌پذیریم.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید بر لزوم اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: بعد از این مرحله مذاکرات مسئولان ما با عزمی راسخ‌تر راهکار رهایی کشور از همه مشکلات و فشار‌های اقتصادی که تکیه بر اقتصاد مقاومتی است را انجام دهند.

حاجی صادقی اظهار داشت: مسئولان کشور باید این موضوع را بدانند که اگر مقاومت در اقتصاد نهادینه شود و دولت و ملت راه اقتصاد واقعی که اقتصاد مقاومتی است را دنبال کنند موفق می‌شوند، رکن اصلی اقتصاد مقاومتی تکیه بر سرمایه‌های ملتمان است.

این استاد حوزه علمیه گفت: اقتصاد مقاومتی بازگشت به دهه اول انقلاب که‌‌ همان روحیه ایثار، گذشت، قناعت و تکیه بر توانمندی‌های داخلی است و ملت ما با این روحیه و قدرت و قوت می‌تواند در برابر استکبار به پیروزی برسد و با اقتصاد مقاومتی الگوی مناسبی برای کشور‌های اسلامی شود.

وی با تمجید از حضور میلیونی ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: امسال هم باردیگر ملت ایران معجزه آفریدند و انقلاب خویش را تحکیم کردند، در 22 بهمن انقلاب اسلامی در برابر انواع هجمه‌های دشمنان بیمه شد و آینده آن تضمین شد و جهانیان متوجه شدند این امت از پای در نیامده است و هرگز راه تسلیم و ذلت و بردگی استکبار را تحمل نخواهد کرد.

مطالب مرتبط