سه شنبه 03 ارديبهشت 1398 -
نیازمند مدیریتی کارآمد در حل مشکلات اقتصادی هستیم/ تشریح امتیازات انقلاب اسلامی در بیرون مرزها
فرمانده کل سپاه پاسداران در هفدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری:

نیازمند مدیریتی کارآمد در حل مشکلات اقتصادی هستیم/ تشریح امتیازات انقلاب اسلامی در بیرون مرزها


فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن تشریح امتیازات انقلاب اسلامی در بیرون از مرزها به گرفتاری کشورهای استکباری پس از ایجاد داعش برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد.

calendar
تاریخ : 1393/12/20 - 15:02
source
منبع : بسیج پرس

 به گزارش قسم به نقل از بسیج پرس؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هفدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری ضمن تشریح امتیازات انقلاب اسلامی در بیرون از مرزها به گرفتاری کشورهای استکباری پس از ایجاد داعش برای مقابله با انقلاب اسلامی اشاره کرد.

همچنین حجت‌الاسلام علی اسلامی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سخنرانی سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه در نشست امروز اعضای مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: سخنان سرلشکر جعفری حول دو محور مسائل منطقه‌ای و بین‌الملل و داخلی بود.

وی افزود: سرلشکر جعفری در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت که ایران در رابطه با مسائل منطقه‌ای موفقیت‌های مطلوبی داشته است به گونه‌ای که آمریکا شکست خورده و پیروزی‌هایی که نصیب مقاومت و انقلاب اسلامی شده بسیار برجسته است.

این عضو مجلس خبرگان رهبری به نقل از فرمانده کل سپاه گفت: سرلشکر جعفری تأکید کرد در عرصه دفاعی پیشرفت‌های قابل لمسی داشته‌ایم اما در مقوله‌های فرهنگ و اقتصاد همچنان دچار مشکلیم و این مسائل، مشکلاتی را بر مردم و کشور تحمیل کردند.

حجت‌الاسلام اسلامی در پایان تصریح کرد: فرمانده سپاه پاسداران به اعضای خبرگان گفت که خدای متعال تاکنون الطاف خود را مشمول ایران کرده، رهبری رهبریت خود را انجام داده و ملت نیز هم صبوری کردند و هم به صحنه آمدند بنابراین این مدیریت‌هاست که باید کارآمد شود.

مطالب مرتبط