جمعه 02 فروردين 1398 -
شهدای اصناف از امکانات دنیوی گذشتند و جانشان را برای انقلاب نثار کردند
فرمانده سپاه تهران در جشن گلریران اصناف:

شهدای اصناف از امکانات دنیوی گذشتند و جانشان را برای انقلاب نثار کردند


فرمانده سپاه تهران گفت: شهدای اصناف در صحنه‌های نبرد دفاع مقدس از امکانات دنیوی گذشتند و جانشان را برای زنده نگه داشتن انقلاب اسلامی نثار کردند.

calendar
تاریخ : 1394/04/08 - 07:30
source
منبع : بسیج پرس

به گزارش قسم به نقل از خبرگزاری سپاه حضرت محمد رسول الله (بسیج پرس)؛ پنجمین جشن بزرگ گلریزان اصناف با حضور سردار کاظمینی فرمانده سپاه تهران٬ سردار ریوندی معاون هماهنگ کننده سپاه محمد رسول الله(ص)٬ فاضلی رئیس اتاق اصناف تهران و روسای اتحادیه اصناف تهران در هتل فردوسی تهران برگزار شد.

در این مراسم سردار کاظمینی فرمانده سپاه تهران عنوان کرد: شهدای اصناف در صحنه‌های نبرد دفاع مقدس از امکانات دنیوی گذشتند و جانشان را برای زنده نگه داشتن انقلاب اسلامی نثار کردند.

وی افزود: امیدوارم که همان طور که در همه عرصه ها از ائمه معصومین درس می آموزیم٬ از کرامات امام حسن(ع) درس بیاموزیم و تا می‌توانیم مشکلات دیگران را رفع کنیم و از این فرصتی که خداوند در اختیار ما قرار داده است٬ نهایت استفاده را ببریم.

کاظمینی در ادامه خاطرنشان کرد: سی و شش سال پیش شاهد یک انقلاب بزرگی در این جهان بودیم٬ انقلابی که با معماری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و امروز که سالیان سال از این پیروزی می‌گذرد خدا را شاکریم که در این مسیر باقی ماندیم.

فرمانده سپاه تهران در پایان با اشاره به اینکه حدود پنج سال از برگزاری این کار پسندیده می‌گذرد٬ افزود: امیدواریم سالیان سال این کار خیر و حسنه ادامه پیدا کند چرا که یک امیدواری را برای کسانی که نیازمند هستند٬ ایجاد می‌کنیم.

در ادامه مراسم سرهنگ خسروی رئیس سازمان بسیج اصناف تهران با اشاره به اینکه امسال پنجمین سال است که جشن گلریزان اصناف را برگزار می‌کنیم٬ عنوان کرد: در سال ۹۰ که اولین جشن گلریزان برگزار شد از ۵۸ صنف فعال حدود ۲۳میلیون مساعدت شد و همچنین در سال 91بیش از 15میلیون٬ در سال ۹۲ بیش از20 میلیون  و در سال ۹۳ حدود ۴۵میلیون تومان مساعدت شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط