یکشنبه 04 فروردين 1398 -
ورزشکارانی که در مقابل نماینده اسرائیل به میدان نرفتند اسلام را زنده کردند
سردار نقدی در همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد:

ورزشکارانی که در مقابل نماینده اسرائیل به میدان نرفتند اسلام را زنده کردند


مسئول سازمان بسیج مستضعفین گفت: آن‌‌ّها که دنبال این هستند انصراف ورزشکاران در مقابل نماینده صهیونیستی را زیر سوال ببرند بویی از انسانیت نبرده‌اند.

calendar
تاریخ : 1394/04/22 - 15:20
source
منبع : بسیج پرس

به گزارش قسم به نقل از بسیج پرس؛ سردار محمدرضا نقدی مسئول سازمان بسیج مستضعفین در پانزدهمین همایش تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که در سالن بصیرت لانه جاسوسی برگزار شد٬ گفت: به رسم سنوات گذشته امروز جمع شده ایم که از ورزشکاران جوانمرد تجلیل کنیم و بر خلاف برنامه‌های دیگر آرزو می‌کنیم این مراسم را به خاطر حضور رژیم غاصب صهیونیست دیگر برگزار نکنیم.

وی با بیان این پرسش که چرا ما به ورزشکاران لقب جوانمرد می‌دهیم عنوان کرد: قرآن کریم می‌ُفرماید شجاع ترین انسان‌ها کسانی هستند که به نفس خود غلبه می‌کنند؛ ورزشکاری که با تمرینات فشرده و سنگین ماه‌ها دور از خانه و خانواده است و امروز٬ روز رسیدن به آرزوهایش است اما تصمیم می‌گیرد که به خاطر رژیم غاصب صهیونیستی به میدان نرود و این نشان دهنده تصمیم عزل و شجاعانه آن ورزشکار است.

وی تصریح کرد: ماندگارترین مدال ورزشکاران همین جوایزی است که به خاطر رژیم غاصب صهیونیست به میدان نرفته اند و ماندگارترین نام‌ها مانند پوریای ولی است. همان طور که بسیاری مدال رنگین گرفته‌اند اما از ذهن‌ها پاک شده‌اند. برای بعضی‌ها این حرکت قابل تفسیر نیست که چرا با وجود تلاش‌های بسیار ورزشکاران به میدان نمی‌روند اما کسانی که در مکتب حضرت علی(ع) بزرگ شده‌اند غیر از این حرکت برایشان قابل تفسیر نیست.

نقدی با اشاره به اینکه کسانی که در میدان جهاد از جان خود گذشتند منطق اسلام را دنبال کرده‌اند٬ اظهار داشت: آن کسی که در مکتب حضرت علی(ع) بزرگ شده همیشه این وصیت حضرت علی(ع) را شنیده که می‌ُفرمایند همیشه یاد ستمدده باشید و کسی که خود را ایرانی می‌داند باید از مظلوم دفاع کند و جرم و جنایات را تحمل نکند.

مسئول سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: ورزشکارانی که در مقابل نماینده اسرائیل به میدان نرفتند اسلام را زنده کردند و راه پهلوانی را دنبال می‌کنند و آن‌هایی که دنبال زیر سوال بردن این حرکت هستند بویی از اسلام و انسانیت نبرده‌اند.

وی تصریح کرد: شاید بعضی‌ها بگویند فایده شعار مرگ بر اسرائیل و برگزاری راهپیمایی روز قدس زیر آفتاب چیست و به کجا می‌رسیم در  جواب باید گفت امروز این فریاد دنیا را فراگرفته و دشمن این طور وانمود می‌کند که اگر ما می‌گوییم اسرائیل باید نابود شود می‌خواهیم بمب اتم بسازیم و این دروغ بزرگی است.

مسئول سازمان بسیج مستضعفین درباره مذاکرات هسته‌ای گفت: وزیر خارجه ما ۱۵ روز در وین به دریوزگی توافق نشسته و تکان نمی‌خورند و این‌ها توافق هسته‌ای نیست و سیاسی کاری است؛ اگر جمهوری اسلامی شعار نابودی اسرائیل را می‌ٔدهد همان طوری عمل می‌کند که شاه را محو کرد.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران شاه و آمریکا را در سال ۵۷ این کشور را از کشور بیرون کرد٬ عنوان کرد:‌ ما دیروز شاهد اجتماعی مانند اجتماع تهران در بغداد بودیم و همه دیدیم که پیروان انقلاب چطور عراق را دست صدام بیرون کشیدند و پروان انقلاب٬ لبنان را از دست دشمنان بیرون آوردند و پیروان امام خمینی(ره) غزه شریف را از چنگال اسرائیل غاصب درآوردند و سه بار پوزه اسرائیل را به خاک مالیدند و به همین نحو تلاویو و بیت المقدس را آزاد می‌کنند و این امر محقق می‌شود و سرمایه ما در این راه بمب اتمی نیست٬ وجدان های بیدارمان است و سلاح ما الله اکبر ما است و امام راحل(ره) می‌ُفرمودند اسلام سنگرهای بزرگی را فتح خواهد کرد و انقلاب ما فتح فلسطین را به دنبال دارد.

وی خاطر نشان کرد: دشمن امروز هدفش از مذاکره با ما مذاکرات هسته‌ای نیست و بلکه تلاش برای گرفتن اخلاص و شعار مرگ بر آمریکا است که در این امر ناکام خواهد ماند. همان طور که رهبر معظم انقلاب دیروز فرمودند انسانیت ما به ایستادگی اسلام است و ما برای شرافت و انسانیت سختی‌ها را تحمل کردیم.

انتهای پیام/
tags
   سالن بصیرت        همایش        تجلیل        سردار نقدی        بسیج مستضعفین         ورزشکاران        صهیونیست        لانه جاسوسی    

مطالب مرتبط