جمعه 02 فروردين 1398 -
 ورزش یکی از موارد مهم فرهنگی و اجتماعی در جامعه است
مسئول ورزش خواهران سپاه در همایش طرح فتح سپاه تهران:

ورزش یکی از موارد مهم فرهنگی و اجتماعی در جامعه است


مسئول ورزش خواهران سپاه پاسداران گفت: خواهران باید ورزش های رزمی را آموزش ببینند، چون در اصول تربیتی خانواده نقش به سزایی دارد و این امر می تواند در الگوسازی ورزش موثر باشد.

calendar
تاریخ : 1394/05/24 - 14:27
source
منبع : بسیج پرس

به گزارش قسم ؛ الله کرم مسئول ورزش خواهران سپاه پاسداران در همایش طرح فتح خواهران سپاه تهران که در سالن رشادی حسینیه حضرت زهرا(س) برگزار شد، گفت: در اواخر سال گذشته با دستور فرمانده کل سپاه طرح جهادی فتح با هدف آمادگی جسمانی و روحی پایوران سپاه در رشته دفاع شخصی شروع به فعالیت کرد که به عنوان اولویت اول تربیت بدنی سپاه اعلام شد.

وی با اشاره به ورزش در سطح خانواده و پایوران سپاه عنوان کرد: با توجه به آسیب شناسی هایی که انجام شده، متوجه شدیم ورزش در بسیجیان و خانواده پیشرفت داشته و با استقبال خوبی همراه بوده است، اما در سطح خواهران پایوران انجام ورزش با مشکل روبرو است و با کارشناسی های انجام شده برنامه های بسیاری در طرح فتح برنامه ریزی شده است.

مسئول ورزش خواهران سپاه پاسداران تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب درباره ورزش خواهران می فرمایند به ورزش بانوان باید اهتمام ورزیده شود و باید نگاه ویژه ای به آمادگی جسمانی و روحی خواهران و بانوان شود.

وی با عنوان اینکه آموزش های طرح فتح در سنین مختلف متفاوت است، اظهار داشت: آموزش هایی که در طرح فتح تدوین شده برای افراد میانسال و جوان متفاوت است و حرکات ورزشی که در این طرح آموزش داده می شود، مربوط به مسائل روز جامعه است به عنوان مثال اگر در فضای عمومی فردی برای سرقت اقدام کند چگونه از خودمان دفاع کنیم.

مسئول ورزش خواهران سپاه پاسداران خاطر نشان کرد: ورزش یکی از موارد مهم فرهنگی و اجتماعی در جامعه است و خواهران باید ورزش های رزمی را آموزش ببینند چون در اصول تربیتی خانواده نقش بسزایی دارند و آینده جامعه در دست آن ها است، پس این امر می تواند الگوسازی خوبی برای ترویج ورزش انجام دهد و خوشبختانه کلاس های طرح فتح در سپاه تهران به عنوان اولین سپاه در حال اجرا است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط