سه شنبه 03 ارديبهشت 1398 -
اعلام نحوه شهادت سردار همدانی/ تروریست ها منتظر اقدام تلافی جویانه سپاه باشند
فرمانده سپاه تهران:

اعلام نحوه شهادت سردار همدانی/ تروریست ها منتظر اقدام تلافی جویانه سپاه باشند


فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران با اعلام نحوه شهادت سردار حسین همدانی در سوریه، به تروریست های تکفیری هشدار داد که طی روزهای آینده منتظر اقدام تلافی جویانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باشند.

calendar
تاریخ : 1394/07/20 - 09:37
source
منبع : جماران

به گزارش قسم ؛ سردار سرتیپ محسن کاظمینی درباره اینکه سپاه پاسداران چه واکنشی نسبت به شهادت سردار همدانی نشان خواهد داد، اظهار کرد: در چند روز آینده منتظر خبر اقدام تلافی جویانه سپاه بر علیه تروریست های تکفیری باشید.

وی در پاسخ به سئوالی درباره نحوه ی شهادت سردارهمدانی در سوریه، بیان کرد: ایشان در طول مسیر در حالی که فاصله یک منطقه تا منطقه دیگر را طی می کرده اند، به شهادت رسیدند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران  با اعلام جزئیات نحوه شهادت سردار همدانی، تصریح کرد: ایشان به همراه راننده خود در نزدیکی های حلب مشغول رصد کردن منطقه بوده اند که به کمین نیروهای دشمن برمی خورند.

سردار کاظمینی ادامه داد: متاسفانه در جریان این ماجرا، سردار همدانی به شهادت می رسد و راننده ایشان نیز زخمی می شود.

سردار شهید حسین همدانی از سرداران فاتح خرمشهر بود که روز پنجشنبه در جبهه نبرد با دست پروردگان صهیونیزم به همرزمان بهشتی اش از جمله محمود شهبازی، ابراهیم همت، محمد بروجردی، احمد متوسلیان و احمد کاظمی ملحق شد.

پیکر سردار همدانی پس از تشییع در تهران، به همدان منتقل می شود تا در زادگاهش تشییع و به خاک سپرده خواهد شد. مراسم وداع با شهید همدانی  در مقبرة الشهدای شهرک شهید محلاتی تهران با حضورجمع زیادی از مردم مومن و یاران و همرزمان آن  شهید بزرگوار برگزار شد.

سردار حسین همدانی پنجشنبه شب در حومه استان حلب سوریه و هنگام ماموریت مستشاری به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سردار همدانی یکی از فرماندهان نخبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که تجربه فرماندهی جنگ‌های ناهمتراز، تجربه جنگ تحمیلی در استان‌های غربی، فرماندهی سپاه محمد رسول‌الله(ص)، مشاور فرمانده کل سپاه و جانشینی قرارگاه امام‌حسین(ع) را در کارنامه داشت.

 

انتهای پیام//

مطالب مرتبط