سه شنبه 03 ارديبهشت 1398 -
سردار همدانی با درایت خود فتنه 88 را مدیریت کرد/ دولت ارتباط خود با آمریکا را بطور کامل قطع کند
نماینده ولی فقیه در سپاه تهران در گردهمایی فرماندهان بسیج:

سردار همدانی با درایت خود فتنه 88 را مدیریت کرد/ دولت ارتباط خود با آمریکا را بطور کامل قطع کند


نماینده ولی فقیه در سپاه تهران گفت: دولت باید رابطه اش را با آمریکا به طور کامل قطع و ممنوع کند و محکم پای این جریان بایستد.

calendar
تاریخ : 1394/07/22 - 14:35
source
منبع : بسیج پرس

به گزارش قسم ؛حجت الاسلام عبدالعلی گواهی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، در گردهمایی فرماندهان ناحیه و حوزه های خواهران سپاه تهران که صبح امروز در مرکز امامت برگزار شد، گفت: سردار شهید حسین همدانی در چهار جبهه جنگید، جبهه اول قبل از انقلاب بود. جبهه دوم نیز در هشت سال دفاع مقدس و جبهه سوم در سوریه بود که از حریم اهل بیت(ع) دفاع می کرد. جبهه چهارم جبهه هشت ماه فتنه بود که سردار همدانی توانست آن را کنترل کند. فتنه سال 88 کمتر از هشت سال دفاع مقدس نیست.

وی با تاکید بر ریسک پذیری بالای سردار همدانی اظهار داشت: جریان فتنه با تدبیر ایشان مدیریت و کنترل شد. سردار همدانی هیچ گاه عبوس نبود، ایشان انسان بسیار شوخی بود و در کارش نیز بسیار جدیت به کار می برد.

نماینده ولی فقیه در سپاه تهران در جمع فرماندهان حوزه و نواحی بیان داشت: نام بسیج مانند علائم راهنمایی و رانندگی است و برای افراد در جامعه محدودیت ایجاد می کند. اگر کسی بخواهد خلافی انجام دهد بسیج از آن جلوگیری می کند.

گواهی خاطرنشان کرد: دولت باید رابطه اش را با آمریکا به طور کامل قطع و ممنوع کند و محکم پای این جریان بایستد.

وی در پایان به فرماندهان حوزه های نواحی گوشزد کرد: فرماندهان پایگاه ها نباید غرور داشته باشند و هرچه ناخالصی دارند را باید بیرون بریزند. فرماندهان باید خود را خاک پای بسیجیان بدانند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط