یکشنبه 04 فروردين 1398 -
شهادت دشمن را خلع سلاح می کند
رئیس سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد:

شهادت دشمن را خلع سلاح می کند


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهدا این فکر و اندیشه را آموختند که از دشمن نهراسید و شهادت را سلاح خود انتخاب کنید و خون شهداست که دشمنان را رسوا می کند.

calendar
تاریخ : 1394/07/27 - 13:53
source
منبع : بسیج پرس

به گزارش قسم، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام که در دانشکده شهید مطهری بسیج برگزار شد، با اشاره به اینکه شهادت دشمن را خلع سلاح می کند، افزود: شهدا این فکر و اندیشه را آموختند که از دشمن نهراسید و شهادت را سلاح خود انتخاب کنید و خون شهداست که دشمنان را رسوا می کند.

وی افزود: دشمن وحشت زده از راه شهادت به دنبال این است که با هرچه دارد به میدان بیاید تا سلاح شهادت را از ما بگیرد.

نقدی در ادامه گفت: امروز تروریست های تربیت یافته آمریکا به جمعیت های عزادار حسینی در پاکستان و عربستان و دزفول حمله می کنند چرا که راه حسین، راه عزت و سربلندی است و یزیدیان دوران را به ذلت و خواری می کشاند.

وی با اشاره به شهدایی که از عراق و سوریه برمی گردند، افزود: این مسیری است که باید طی کنیم تا غفلت و بی خبری قرن ها خوابزدگی امت اسلام را جبران کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز آمریکا تکفیری ها را به راه انداخت تا به میدان ایجاد تفرقه و مسلمان کشی بفرستند.

نقدی با بیان اینکه ما سند داریم که 230 هزار شهید جنگ تحمیلی به دستور آمریکا شهید شدند، افزود: آمریکایی ها چند صد کشته در لبنان داشتند و به گردن ما انداختند و در مجلس خود تصویب کردند که 46 میلیارد دلار را از ثروت ما در بانک های دنیا به اسم غرامت بردارند؛ آن ها سندی ندارند که ما دخالت کردیم.

 

انتهای پیام//
 

مطالب مرتبط